International Scientific Unity

International Scientific Unity

             We invite all scientists, teachers, graduate students, students and other interested persons to join the participation in international scientific and practical online conferences with the aim of promoting the development of modern science.

             Приймаємо заявки від науковців (професорів, доцентів) на включення до Редакційної колегії. Якщо у Вас є бажання стати членом Редколегії, надсилайте резюме (CV) на електронну адресу info@isu-conference.com. Будемо раді співпраці.

             Видавець зареєстрований в реєстрі Державного комітету телебачення і радіомовлення України. Свідоцтво про внесення суб’єкта видавничої справи ДК №7980 від 03.11.2023.

             Всі конференції зареєстровано в базі «Українського інституту науково-технічної експертизи та інформації» (УкрІНТЕІ).

             Ми підтримуємо принципи відкритого доступу (Open Access), які дозволяють розповсюджувати наукові матеріали без обмежень. Тому всі тези, що входять до збірників, публікуються у відкритому доступі та розміщуються на нашому веб-сайті.

             Матеріали конференції будуть доступні публічно з використанням ліцензії CC BY-SA 4.0 International та доступні для завантаження у вкладці Архів.

             Всі учасники отримують сертифікати, що будуть засвідчувати участь у науково-технічному заході, сертифікати будуть доступні для завантаження у вкладці Архів.  У разі необхідності паперової версії сертифікату з мокрою печаткою та підписом звертайтесь на електронну адресу info@isu-conference.com

26

червня

2024

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Мадрид, Іспанія

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ

26-28 червня

ПРИЙОМ МАТЕРІАЛІВ

до 25 червня

ОРГВНЕСОК

175 грн/$6

3

July

2024

17

липня

2024

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Гельсінкі, Фінляндія

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ

17-19 липня

ПРИЙОМ МАТЕРІАЛІВ

до 16 липня

ОРГВНЕСОК

175 грн/$6

31

липня

2024

МІСЦЕ ПРОВЕДЕННЯ

Гамбурґ Німеччина

ДАТА ПРОВЕДЕННЯ

31 липня – 2 серпня

ПРИЙОМ МАТЕРІАЛІВ

до 30 липня

ОРГВНЕСОК

175 грн/$6